Vandens minkštinimo filtrai panaikins kalkes jūsų namuose

Viena dažniausių problemų, su kuria susiduria kone kiekvienas namų ūkis, kuris neturi namuose vandens minkštinimo filtrų – tai kalkių nuosėdos. Tai gan nemalonus dalykas, nes kalkės nusėda visur, o jas išvalyti galima tik naudojant įvairias chemines priemones, įvairius valiklius, kurie padeda tik laikinai. Kalkės vandenyje atsiranda dėl per didelio ištirpusio kalcio ir magnio kiekio, o jis tuo tarpu atsiranda dėl įvairiausių priežasčių, kurios neretai ateina iš gamtos: pasikeičia oro sąlygos, bendras žemės užterštumas gali padidėti dėl įvairiausių ekonominių veiklų. Geriamajame vandenyje kalkės nekelia žalos mūsų sveikatai, tačiau aplinkai bendrai sukelia ne tik nešvaros nepatogumų, bet ir įvairių techninių nesklandumų, kai ima gesti mūsų buitiniai prietaisai, kimštis vamzdynai, tokiam vandenyje sunkiau tirpsta chemikalai (šampūnai, valikliai, skalbimo priemonės). Tačiau kieto vandens problemą lengvai gali išspręsti tinkamai parinkti sumontuoti vandens minkštinimo filtrai. Kviečiame apsilankyti Aquafilter.lt puslapyje ir išsirinkti vandens filtrus jūsų namams!

Suminkštintas vanduo – nauda jūsų skalbiniams 

Daug reklamų mus vilioja naudoti įvairias skalbinių gerinimo priemones, o tarp jų – ir skalbinių minkštikliai, tačiau ar tikrai jie padeda, ar dar labiau gali pakenkti. Kaip ir minėta, kietame vandenyje sunkiau tirpsta chemikalai, todėl kuo daugiau jų naudojate, tuo didesnė tikimybė, kad jūsų vamzdynai, prietaisai, kurie paduoda vandenį ims gesti, kimštis, o tada jau prireiks meistrų. Įsirengus vandens minkštinimo filtrus, jums nebereikės papildomų skalbimo priemonių skalbiniams minkštinti. Skalbiant tik su minkštintu vandeniu, nebeprireiks nauoti ir papildomų priemonių, o čia jūs ir sutaupysite, ir mėgausitės tik švaraus vandens kvapu savo skalbiniuose. 

Ar galima gerti minkštintą vandenį? 

Kietas vanduo sveikatai nekenkia, tik jis gali turėti įvairius poskonius, kurie gali mums tiesiog nepatikti. Kai kurie specialistai sako, kad kalcis ir magnis vandenyje netgi yra būtinas ir išvalius vandenį vandens minkštinimo filtrais, vanduo netenka savo gerųjų savybių, o kartais netgi gali tapti ir nesaugus vartoti. 

Šiuolaikiniai prietaisai yra sukurti taip, kad jie nepakenktų žmogaus sveikatai, o kaip tik padėtų ją apsaugoti nuo įvairių galimų aplinkos veiksnių. Jei vsi dėlto esate patenkinti geriamojo vandens skoniu ir nenorite jo minkštinti, bet jame yra nešvarumų ar kitų priemaišų, tuomet toje vietoje, kur pilate geriamą vandenį įsirenkite geriamojo vandens sistemas, o taip pat ir atskirą geriamojo vandens maišytuvą. Tokiu atveju, vandens minkštinimo filtrai šalins kalkes tik ten, kur vanduo teka į jūsų prietaisus, vonioje, tualete, virtuvėje, o geriamas vanduo bus valomas atskirai taip išlaikydamas visas savo geriausias ir naudingiausias žmogaus organizmui savybes. 

Išsirinkite sau tinkamus produktus prieš tai atlikę vandens tyrimą ir mėgaukitės gyvenimu namuose be rūpesčių. Susisiekite su vandentvarkos specialistais ir patikėkite jiems savo vandens kokybės sprendimus.